Kariéra

Mára rë Nildor [Dobrý den, přátelé],

vítáme Vás v lese příležitostí, které Vám naše společnost nabízí. Moudrost, vzdělání a rozum, to jsou symboly ISTIMA
stejně jako ochota, vstřícnost či slušnost. Máme duši a srdce, které umí naslouchat a vcítit se. Jsi-li nadán darem
porozumění s lidmi, pak tě rádi přivítáme v našem týmu.

Jsme společnost pomáhající ostatním s komunikací a specializujeme se na zastupování našich klientů v obchodních jednáních. Kromě samotného jednání se postaráme i o následnou administrativu, klient se pak může soustředit na rozvoj vlastního produktu, zbytek za něj vyřešíme my. Elfové, jak říkáme našim zaměstnancům, prochází soustavným školením a individuálním koučingem, což jim pomáhá nejen ve vedení obchodních jednání, ale i v jejich osobním životě. Rádi mezi sebou uvidíme nové tváře, elfy, zaměstnance a brigádníky připravené zapadnout do naší komunikativní rodiny.

Náplň práce

Naše hodnoty a vize

Požadujeme

  • Identifikaci s našimi hodnotami a vizemi. Upřímně, v Istimě nechceme žádné morouse. :-)
  • Orientaci na prodej, „tah na branku“.
  • Flexibilitu, ochotu učit se nové věci a chuť se rozvíjet.

Uvítáme

  • Výborné vyjadřovací schopnosti a kultivovaný projev.
  • Komunikační a prodejní dovednosti.
  • Zkušenosti s obchodním zastupováním, direct marketingem, call centrem výhodou.
  • Vlastní iniciativu, lidi s jiskrou a nápadem.

Budoucím elfům nabízíme

  • Individuální přístup k zaměstnancům, jejich rozvoji, školení a časovým možnostem.
  • Nekončící sebevzdělávací proces, individuální koučing a osobní rozvoj.
  • Naučíme vás rychle, pohotově a správně reagovat na různé komunikační situace.
  • Každý den probíhají krátké motivační soutěže
  • Dlouhodobé soutěže o hodnotné ceny.
  • Všechna naše školení jsou pro elfy bez poplatku.
  • S tím jak rostou vaše schopnosti a zkušenosti, roste i fixní složka vaší odměny. Ta je doplňována motivačním bonusovým systémem, v němž nic jako finanční strop neexistuje, záleží pouze na vaší snaze a umu. S růstem vaší odměny vám rádi pomůžeme.
  • Získáte cennou zkušenost s prací v netradiční společnosti.
  • Mladý, přátelský a komunikativní kolektiv, příjemné prostředí kanceláře v centru Brna, deset minut cesty MHD od Hlavního nádraží.
  • Pauzy je možné trávit na terase s posezením.
  • Minimum omezujících pravidel, maximální otevřenost k oboustranně výhodné domluvě.

Platové podmínky

  • Istima a.s. svým pracovníkům a brigádníkům nabízí kromě fixního platu i možnost osobního růstu a dalšího proškolování. S tím, jak rostou Vaše zkušenosti, roste i fixní část Vaší odměny.
  • Jako jediné call centrum v Brně (i širém okolí) Vám proplácíme KAŽDOU VAŠI OBJEDNÁVKU!
  • Příplatky za práci o svátcích jsou v Istimě samozřejmostí.
  • Dlouhodobě zaměstnaní operátoři čerpají zajímavé věrnostní bonusy!

V případě zájmu zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s telefonickým kontaktem na e-mail likvidace@istima.cz

Nai tielyer nauvar laiquë ar hwesta aldamolyanna.
[Ať jsou tvé stezky zelené a vánek do tvých zad, přivítáme tě rádi do našich řad.]